Easywalker Buggy+ – funkcjonalna parasolka w pięknych wzorach

Miękkie wyprofilowane siedzisko, przedłużana buda i spory kosz na zakupy – jednym słowem fajna parasolka do zadań specjalnych.

Easywalker Buggy+ to piękna parasolka za przystępną cenę. Kompaktowa, szybko składa się do niewielkich rozmiarów. Wiele funkcjonalności sprawi, że dobrze sprawdzi się szczególnie w mieście. Dobry wybór do zadań specjalnych z maluchem pod pachą!

Wygląd:

Jakość:

Funkcjonalność:

Cena:

4.0

 • KOMPAKTOWE WYMIARY
 • MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA SIEDZISKA NA PŁASKO
 • Ruchomy podnóżek
 • PRZEDŁUŻANA BUDA z otworami wentylacyjnymi
 • 5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA
 • Miękkie siedzisko
 • Cena
 • Estetyka i MINIMALISTYCZNY DESIGN
 • TRUDNE PROWADZENIE PO WYMAGAJĄCEJ NAWIERZCHNI
 • Nieosłonięte siedzisko
 • Brak pałąka w zestawie

Jestem fanką wózków terenowych, bo to najbardziej uniwersalne modele, zwłaszcza jeśli lubicie spędzać czas wolny na łonie natury. Nasze spacery często przekraczają 10-20km, dlatego wózek musi być wygodny zarówno dla Mili jak i dla nas. Miejskie modele nigdy nie poradzą sobie na leśnej czy polnej ścieżce tak dobrze, jak te z pompowanymi dużymi kołami, dobrą amortyzacją i wygodnym siedziskiem. Jednak zdarzają się sytuacje, w których i ja doceniam wózki kompaktowe, małe, lekkie. Szybkie zakupy, krótki spacer, wypad na basen czy Gordonki i dziesiątki innych okazji skłoniły mnie do przetestowania wózka parasolki. Pod lupę wzięłyśmy więc Easywalker Buggy+.

Buggy+ to świetna kompaktowa parasolka

Stelaż

Stelaż Easywalker Buggy+ jest aluminiowy, kompaktowy, ale stabilny. Dobrze współpracuje z rodzicem, nie skrzypi, nie stuka, nie wykrzywia się na boki. Waży 8kg, a to dość standardowa waga jak na ten typ wózka – parasolkę.

W Buggy+ kosz jest całkiem duży, mieści bagaż do 5kg, choć szczerze mówiąc niejeden raz zapakowałam go po brzegi do granic możliwości i wózek wyszedł na tym bez szwanku. Śmiało możecie zmieścić tam spore zakupy czy cały arsenał sprzętów dla dziecka.

Kosz jest całkiem duży, mieści bagaż do 5kg

Rączka jest obszyta ekoskórą, wygląda estetycznie i powinna być trwała. Jest fajnie wyprofilowana, a jej wysokość jest regulowana między 107 a 110cm, to wystarczająco nawet dla wyższych rodziców. Pamiętajcie jednak, że Buggy+ to typowa parasolka, więc rączki są dwie i owszem – wózek prowadzi się przez to nieco gorzej. Warto jednak pamiętać, że wózki kompaktowe to często kompromis wygody. Są lekkie, ale równocześnie koła są mniejsze, piankowe, a amortyzacja słabsza niż w większych modelach. W efekcie otrzymacie niską wagę, ale trudniejsze prowadzenie. Dlatego tak ważne jest, żebyście oceniły/ocenili, do czego planujecie używać parasolki – jeśli na szybkie wypady z dzieckiem, ok. W mieście Buggy+ radzi sobie bez zarzutu, prowadzi się lekko po względnie wyrównanych ścieżkach. Jest zwinny, cichy, dobrze się podbija. Natomiast jeśli planujecie spacer po lesie czy wakacje za miastem – odradzam, bo krzywe chodniki czy leśne wyboje mogę być dla niego wyzwaniem.

Wysokość rączk jest regulowana między 107 a 110cm

KOŁA

W Buggy+ koła są niewielkie, piankowe, o średnicy 14cm. Przednie są obracane z możliwością blokady, dzięki czemu wózek jest bardzo zwrotny. Nie jest to typ kół, które suną przez każdy teren, ale w mieście radzą sobie bez zarzutu. Nie hałasują, nie widać na nich śladów użytkowania, są trwałe.

Koła są niewielkie, piankowe, o średnicy 14cm

Dzięki kulkowym łożyskom prowadzenie jest stosunkowo płynne. Amortyzacja jest wyczuwalna, szczególnie przy większym dziecku.

Siedzisko spacerowe

W Easywalker Buggy+ bardzo lubię siedzisko. Jest miękkie, wygodne dla dziecka, całkiem duże (50 x 32 x 23cm), fajnie będzie tu niemowlętom i 2-3 latkom (choć spacerówka jest przeznaczona dla dzieci nawet do 20kg). Super, że siedzisko posiada 4-stopniową regulację – może być rozłożone niemal na płasko, a to zdecydowanie zwiększa komfort dziecka. Maluch ma też do dyspozycji poduszeczkę pod głową. Do tego wielki plus za miękki, ruchomy podnóżek – na czas drzemki można go podnieść. Poza tym miękkim podnóżkiem starsze dzieci mają do dyspozycji też twardy, gumowy.

Siedzisko jest fajnie wyprofilowane, miękkie, ale minimalistyczne – jak to w przypadku większości parasolek. Zimą na pewno trzeba poszukać dobrego śpiworka. Natomiast latem Buggy + zdaje egzamin na piątkę, jest przewiewnie, a tekstylia spacerówki można zdjąć, wyprać w pralce.

Siedzisko jest miękkie, wygodne dla dziecka, całkiem duże

Wielką zaletą Buggy+ jest przedłużana buda z otworami wentylacyjnymi. Maksymalnie zaciągnięta bardzo dobrze chroni dziecko przed słońcem, wiatrem i tworzy zaciszny kącik na czas drzemki. W czasie upałów możecie podwinąć tylną część budki, dzięki czemu będzie przewiewnie. Buda posiada także wbudowany filtr UV 50+ oraz okienko do podglądania maluszka. Minus za brak kieszonki na drobiazgi. Plus natomiast za to, że w zestawie Buggy+ otrzymacie folię przeciwdeszczową.

Wielką zaletą jest przedłużana buda z otworami wentylacyjnymi

Pasy są tu 5-punktowe, więc jest bezpiecznie mimo braku pałąka w standardowym wyposażeniu. Hamulec jest nożny, pracuje lekko i wygląda estetycznie. Buggy + składa się jak standardową parasolkę – szybko i bardzo łatwo. Po złożeniu jest długi i wąski, zajmuje niewiele miejsca (107 x 25 x25cm), z pewnością zmieści się w każdym bagażniku.

Buggy + składa się szybko i bardzo łatwo, zajmuje niewiele miejsca

AKCESORIA I WARIANTY KOLORYSTYCZNE

Easywalker Buggy XS jest fajną stylową parasolką. Kompaktowy, lekki, w ośmiu pięknych wariantach kolorystycznych (testowany przez nas to wariant Greenland), jestem pewna, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Marka Easywalker zadbała o estetykę, zwracając przy tym uwagę na detale.

Przy zakupie Easywalker Buggy + otrzymacie stelaż z siedziskiem i budą oraz folię przeciwdeszczową. Natomiast jeśli potrzebujecie dodatkowych akcesoriów, w sprzedaży znajdziecie wkładki, parasole, moskitiery, uchwyty na kubek czy pałąk.

Gdzie kupić

Może cię zainteresować:

gadżety

Easywalker Buggy XS – ultra lekka spacerówka

Kompaktowy, ultra lekki – świetna alternatywa do miejskich parasolek. To minimalistyczny wózek, który zaskakuje funkcjonalnością. Za przystępną cenę. 

 • gadzet
gadżety

Bugaboo Bee 5 (Część 2: Spacerówka)

Budzi skrajne opinie, choć jako mieszczuch to dobry model. Design, wykonanie i zwrotność czynią go świetną spacerówką premium.

 • gadzet
gadżety

Storchenwiege Babycarrier – nasz hit wśród nosideł

Storchenwiege Babycarrier to czołówka najlepszych nosideł ergonomicznych. Miękkie, wygodne dla dziecka i rodzica. A przede wszystkim wspiera pozycję żabki.

 • gadzet
obrazek dolny