Kosz Mojżesza Moba – nasz hit w podróży

Kosze Mojżesza urzekają wyglądem, choć Moba to nie tylko piękny design, ale i wielka pomoc w podróżowaniu z maluszkiem. Praktyczny, bezpieczny, wytrzymały.

Bezpieczny, funkcjonalny, minimalistyczny. Piękny gadżet w domu, a do tego bardzo praktyczny na wakacjach. Kosze Mojżesza urzekają wyglądem, ale Moba to nie tylko piękny design, ale i wielka pomoc w podróżowaniu z maluszkiem. 

Wygląd:

Jakość:

Funkcjonalność:

Cena:

4.5

  • Bezpieczny, antyalergiczny
  • Zapewnia dopływ świeżego powietrza dzięki otworom wentylacyjnym
  • Piękne, pastelowe kolory
  • Łatwy w utrzymaniu czystości
  • Wytrzymały, elastyczny
  • Brak budki
  • Cena

Kosz Mojżesza to świetny gadżet w domu, na tarasie czy w ogrodzie, choć nie jest obowiązkowym elementem wyprawki. Zdecydowanie bardziej przyda się w podróży. Dzięki niemu niemowlę będzie spało na swoim materacu, w znanym mu miejscu, w którym czuje się bezpiecznie. A jeśli wybierzecie wytrzymały i praktyczny model, jestem przekonana, że weźmiecie go na każde wakacje.

Choć zazwyczaj to kosze wiklinowe urzekają wyglądem, z pragmatycznego względu jestem większą fanką tych z tworzywa. Wiklina jest owszem piękna, ale lista jej zalet jest zdecydowanie krótsza. Te z tworzywa są bezpieczne, łatwiejsze w utrzymaniu czystości i zdecydowanie bardziej wytrzymałe, wiec wybór jest całkiem prosty.

Bardzo łatwo zadbać o jego higienę, a to ważne w podróży

Moba jest świetny, to taki klasyk w nowoczesnej, minimalistycznej formie. Ale mniejsza o design, najważniejsze jest jego zastosowanie. Jest bardzo praktyczny, łatwiej go przewieźć niż wiklinowy, bo jest elastyczny, nie boję się, że coś pęknie, złamie się. Nie skrzypi, nie trzeszczy, nie szeleści:-). Ponadto dużo łatwiej zadbać o jego higienę, a w podróży to mega ważne. Po prostu wstawiam go pod prysznic i myję w całości. Pamiętajcie też, że kosze z tworzywa (nietoksycznego!) są antyalergiczne.

Kosze z tworzywa (nietoksycznego!) są antyalergiczne

Wielką zaletą Moba względem innych koszy z tworzywa jest świetna cyrkulacja powietrza. Posiada aż 300 otworów wentylacyjnych w bokach, ale i w podstawie, dzięki czemu zapewniony jest ciągły dopływ świeżego powietrza do malucha. Dobrze oddycha też materacyk, a to zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów, a także przegrzaniu maluszka podczas snu. Z tego też powodu w Moba nie ma budki, choć po chmurką czasami byłaby praktyczna. Jest za to stelaż, który kosztuje dodatkowo 299zł.

Wielką zaletą Moba jest świetna cyrkulacja powietrza

Koszt Moba jest całkiem duży – jego wymiary to 82 x 43 x 39 cm, przy czym sam materacyk to 70 x 30 cm. Jest lekki, waży około 2kg. A paleta kolorów jest przepiękna – kosze występują w aż 8 pastelowych barwach. Piękny, minimalistyczny, delikatny, dla mnie hit! 

Gdzie kupić

Może cię zainteresować:

gadżety

The Young Folk Collective – Kosz Mojżesza jak dzieło sztuki

Z naturalnych materiałów, ręcznie wyplatane w Ghanie, w obłędnych wzorach. Kosze Mojżesza The Young Folk Collective to absolutna perełka.

  • gadzet
gadżety

Drewniany czy kauczukowy – czyli ulubione gryzaki

Gryzaki to ważna sprawa w życiu malucha – wspierają rozwój, koją ból, bawią przez cenne 10 minut:-) Zobaczcie, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie.

  • gadzet
gadżety

Top 7 ciepłych kocyków dziecięcych

Miękko, ciepło, przytulnie. Tym razem o ulubionych ciepłych kocach w sam raz na jesienno-zimową aurę – nasze top 7, a większość to polskie marki!

  • gadzet
obrazek dolny