O mnie
Witaj,
 
jestem Sonia, mama Mili. Z wykształcenia ekonomistka i lingwistka, postanowiłam zatrzymać bieg w korporacji i razem z córką zobaczyć świat. I to niekoniecznie jego kraniec, często wystarczy blisko domu. Byle był autentyczny, najlepiej blisko natury.
Kocham podróże, te małe i duże - do pobliskiego lasu i daleko do Azji. Najlepszy czas to ten w niebanalnych miejscach, o których cisza w przewodnikach. W tych, które odkrywamy sami! Po kilku miesiącach zadomowienia się Mili w naszym świecie razem ruszamy dalej w podróż. Kochamy aktywny wypoczynek i właśnie tak spędzamy czas z dzieckiem. Dla nas to wielki zastrzyk energii, dla dziecka super frajda odkrywać świat.
 
A żaby było łatwiej, pomagam sobie gadżetami. Właściwie to mam na ich punkcie hopla:-) Warto wykorzystać dostępne pomoce, by wygospodarować więcej czasu dla dziecka i dla siebie. Dlatego nieustannie testuję najróżniejsze akcesoria dziecięce - od wózków, przez chusty, nosidła, po wanienki, bidony i wiele innych. Moje recenzje znajdziecie w dziale „Gadżety”. Zachęcam też zajrzeć do części „Rozmowy”, gdzie znajdziecie wszelkiej maści historie i opinie osób, które dla mnie są inspiracją.
 
Z dzieckiem aktywnie - to mój plan na macierzyństwo i o nim będę tu opowiadała. A jeśli masz pytania, zapraszam do kontaktu na kontakt@milimile.pl