Współpraca

Witaj, Jestem Sonia, zawodowo jestem brand managerem, zarządzam globalnymi markami na rynku FMCG. Z zamiłowania prowadzę Milimile, blog o podróżach z dzieckiem i akcesoriach dziecięcych. Milimile istnieje od 2017 roku, ale dzięki kompleksowej treści codziennie przyłączają się do nas nowi użytkownicy.

Jestem otwarta na różne propozycje współpracy komercyjnej. Jeśli chcesz nawiązać współpracę w ramach jednego z poniższych tematów, zachęcam do kontaktu na kontakt@milimile.pl – z pewnością pomogę Ci stworzyć najskuteczniejszą reklamę Twojej marki. Zastrzegam jednak, że najważniejsze dla mnie to być dla czytelników rzetelną inspiracją.

Piszę rzeczowo i szczerze. Równocześnie przykładam dużą wagę do estetyki bloga – skrupulatnie dobieram zdjęcia z podróży, a w przypadku recenzji gadżetów dziecięcych sięgam po pomoc profesjonalnych fotografów. Jestem aktywna na portalach społecznościowych – Facebook, Instagram, Pinterest, a ponadto publikuję newsletter dla osób zainteresowanych podróżami z dzieckiem i recenzjami gadżetów.


MILIMILE TO PODRÓŻE

Opowiadam o tym, jak aktywnie spędzić czas z dzieckiem lub we dwoje. Podpowiadam, dokąd się udać, by przeżyć niezapomnianą przygodę i wrócić z pięknymi wspomnieniami. Najlepiej z dala od zgiełku – uwielbiam poznawać nieznane zakątki, do których nie dotarli jeszcze inni turyści. Kocham góry, lasy, jeziora, choć zdarza nam się także zaglądać do inspirujących miast. Zamieszczam relacje z wyjazdów, polecam noclegi, kuchnię, trasy zwiedzania miast i szlaki górskie. Bo z dzieckiem można pojechać niemal wszędzie, a dla malucha to wielka frajda poznawać świat.


MILIMILE TO AKCESORIA DZIECIĘCE

Aktywne macierzyństwo to świetna okazja do testowania akcesoriów dziecięcych – od wózków, nosideł, chust, po akcesoria do karmienia i pielęgnacji. W podróży każdy gadżet przechodzi test bojowy, więc moje recenzje są tym bardziej kompleksowe i wiarygodne. Mila, moja córka testowanie ma najwyraźniej we krwi- specjalizuje się w kategorii zabawek i jest równie szczera w opiniowaniu:-) Bo Milimile ma być poradnikiem – źródłem informacji i inspiracji, aby aktywne rodzicielstwo było łatwiejsze.


MILIMILE TO ROZMOWA

Inspiracji szukam w ludziach – do podróży, do rozwoju, do nowych wyzwań. Na blogu Milimile pytam o podróże życia, sportowe cele, szukam porad jak dbać o zdrowy rozwój dziecka lub zwyczajnie rozmawiam o codzienności. Taki mix informacji i motywacji.